HOME
 
 
 
Adres gegevens


Accommodatie:

BSC Hickory
Sportpark 't Huitinkveld
Bataafseweg 2B
7101 PA Winterswijk
(Geen postadres)

Postadressen:

BSC Hickory
Jasmijnlaan 27
7101 ZE Winterswijk

Stichting Sport Winterswijk
Abr. Kuyperstraat 44
7103 GP Winterswijk

------------------------------------------------------- © copyright  BSC-Hickory.nl -----------------------------------------------------

Bestuur

Voorzitter:
Geert te Brummelstroete
Tel. 06-23862666
voorzitter@bsc-hickory.nl

Secretaris:
Renée Abbink
Tel. 06-14893123
secretaris@bsc-hickory.nl

Penningmeester:
Jort ten Berg
0543-564610 / 06-53546680
penningmeester@bsc-hickory.nl

Wedstrijdsecretaris:
Josien Mielekamp
Tel. 06-42494337
wedstrijdsecretaris@bsc-hickory.nl

Ledenadministratie:
Josien Mielekamp
Tel. 06-42494337
ledenadministratie@bsc-hickory.nl

Algemeen bestuurslid:
Willem-Jan ten Berg
Ellen de Vogel

------------------------------------------------------- © copyright  BSC-Hickory.nl -----------------------------------------------------

Facilitair

Accommodatie:
Frank Knook
Tel. 0543-531190 / 06-14857103
Frankenmiekeknook@gmail.com

Clubhuis:
Inge Hazekamp
Tel. 0315-326500
ingehazekamp@hotmail.com

Clubkleding:
Inge Schutte
Tel. 0543-564077
inge@livo.nl

Materialen:
Robert de Jong
Tel. 0543-517276 / 06-28135922
robertsandy@upcmail.nl


------------------------------------------------------- © copyright  BSC-Hickory.nl -----------------------------------------------------

PR & Sponsoring

pr@bsc-hickory.nl

------------------------------------------------------- © copyright  BSC-Hickory.nl -----------------------------------------------------

Team coördinatoren

Heren Senioren
Willem-Jan ten Berg
Tel.06 12 16 92 72
doublewj15@hotmail.com

Junioren (Jongens van 16 - 18 jaar)
Paul Kramer
Tel. 06 31 94 70 07
pauluskramer@gmail.com

Willem-Jan ten Berg
Tel. 06 12 16 92 72
doublewj15@hotmail.com

Aspiranten (Jongens & Meisjes van 13 - 15 jaar)
Willem-Jan ten Berg
Tel. 06 12 16 92 72
doublewj15@hotmail.com

Geert te Brummelstroete
Tel. 06 23 86 26 66
brumm544@planet.nl

Pupillen (Jongens & Meisjes van 10 - 12 jaar)
Hayco Stroes
Tel.06 53 14 73 60
stroes39@zonnet.nl

Beeball (Jongens & Meisjes van 6 - 9 jaar)
Geert te Brummelstroete
Tel.06 23 86 26 66
brumm544@planet.nl

Mixed Softbal
Geert te Brummelstroete
Tel.06 23 86 26 66
brumm544@planet.nl









------------------------------------------------------- © copyright  BSC-Hickory.nl -----------------------------------------------------

Volgende pagina»

 
Bekijk onze agenda




Bekijk onze Twitter berichten




Volg ons op TwitterLike ons op Facebook



BEZOEK ONZE SPONSOREN:
 
  :: 2013 :: Xenolabs.Europe & BSC Hickory ::