HOME
 
 
 
Adres gegevens


Accommodatie:

BSC Hickory
Sportpark 't Huitinkveld
Bataafseweg 2B
7101 PA Winterswijk
(Geen postadres)

Postadressen:

BSC Hickory
Winterswijkseweg 63
7142 HG Groenlo

Stichting Sport Winterswijk
Abr. Kuyperstraat 44
7103 GP Winterswijk

------------------------------------------------------- © copyright  BSC-Hickory.nl -----------------------------------------------------

Bestuur

Voorzitter:
Vacant
voorzitter@bsc-hickory.nl

Secretaris:
Ellen de Vogel
Tel. 06 42 33 31 55
secretaris@bsc-hickory.nl

Penningmeester:
Jort ten Berg
penningmeester@bsc-hickory.nl

Wedstrijdsecretaris:
Josien Mielekamp
Tel. 06 42 49 43 37
wedstrijdsecretaris@bsc-hickory.nl

Ledenadministratie:
Josien Mielekamp
Tel. 06 42 49 43 37
ledenadministratie@bsc-hickory.nl

Algemeen bestuurslid:
Willem-Jan ten Berg

------------------------------------------------------- © copyright  BSC-Hickory.nl -----------------------------------------------------

Facilitair

Accommodatie:
Frank Knook
Tel. 0543 53 11 90 / 06 14 85 71 03
Frankenmiekeknook@gmail.com

Clubhuis:
Inge Hazekamp
Tel. 06 46 25 06 02
ingehazekamp@hotmail.com

Clubkleding:
Inge Schutte
Tel. 0543 56 40 77
inge@livo.nl

Materialen:
Robert de Jong
Tel. 0543 51 72 76 / 06 28 13 59 22
robertsandy@upcmail.nl


------------------------------------------------------- © copyright  BSC-Hickory.nl -----------------------------------------------------

PR & Sponsoring

pr@bsc-hickory.nl

------------------------------------------------------- © copyright  BSC-Hickory.nl -----------------------------------------------------

Team coordinatoren

Heren Senioren
Willem-Jan ten Berg
Tel.06 12 16 92 72
doublewj15@hotmail.com

Junioren (Jongens & Meisjes van 16 - 21 jaar)
Patrick Rothengatter
Tel. 06 14 69 42 04
patrick.rothengatter@gmail.com

Frederik ten Berg
Tel. 06 82 22 42 44
frederik.tenberg@hotmail.com

Aspiranten (Jongens & Meisjes van 13 - 15 jaar)
Patrick Rothengatter Frederik ten Berg
Tel. 06 14 69 42 04
patrick.rothengatter@gmail.com

Hayco Stroes
Tel: 06 53 14 73 60
haycostroes@gmail.com

Pupillen (Jongens & Meisjes van 10 - 12 jaar)


Beeball (Jongens & Meisjes van 6 - 9 jaar)


Mixed Softbal
Ellen de Vogel
Tel. 06 42 33 31 55
devogel.ellen68@gmail.com









------------------------------------------------------- © copyright  BSC-Hickory.nl -----------------------------------------------------

Volgende pagina»

 
Bekijk onze agenda




Bekijk onze Twitter berichten




Volg ons op TwitterLike ons op Facebook



BEZOEK ONZE SPONSOREN:
 
  :: 2013 :: Xenolabs.Europe & BSC Hickory ::